O mnie

JOANNA

MAURER-FORTUŃSKA


Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie w terapii indywidualnej z pacjentem ortopedycznym i neurologicznym. Przez ten czas niejednokrotnie słyszałam o problemach związanych z intymnością kobiet i mężczyzn. Po drugiej ciąży temat ten stał mi się bliższy dlatego szukając pomocy dla siebie stwierdziłam dlaczego nie pomagać innym. Od 2016 roku rozpoczęłam moją pasję z terapią dna miednicy.

Pomagam kobietom, mężczyznom, dzieciom w problemach intymnych- urologicznych, ginekologicznych, proktologicznych, położniczych, zaburzeniach seksualnych. Ciężarnym kobietą pomagam w niwelowaniu bólów w obszarze miednicy mniejszej stosując różnego rodzaju techniki manualne.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu perineologii, uroginekologii oraz fizjoterapii dna miednicy. Dodatkowo ukończyłam liczne kursy z zakresu terapii blizn i stawów skroniowo-żuchwowych. Dzięki nim patrzę na ciało holistycznie.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Wolny czas lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze oraz pływając. Wieczorami zaś w domowym zaciszu chętnie układam puzzle.